Lebokose la Terminal la FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core Fiber Optical Access
Nomoro ea Mohlala:  FTTX-PT-M16
Letšoao:Softel
MOQ:10
gou  E kentsoe leboteng kapa e kentsoe ka mapolanka
gou  E ka sebetsa bakeng sa Kaho ea Marang-rang a Mangata a FTTx
gou Tsohle-ka-Nngwe bakeng sa ho kopanya, ho arola le ho aba faeba
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-parameter tsa Tekheniki
Mekhoa ea Tekanyo le Cable
Buka ea Tsamaiso
Khoasolla
01
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Tlhaloso e Khutšoanyane
Likarolo tse sebetsang
Jwale, ha re qoeleng ditabeng tsa FTTX-PT-M16: Ditlhoko tsa tikoloho: Mocheso o sebetsang: -40°C ho isa ho +85°C Mongobo o amanang: ≤85% (+30°C) Kgatello ya sepakapaka: 70KPa ho isa ho 106Kpa Leqephe la data la botekgeniki le ka sehloohong: Tahlehelo ya ho kenya: ≤0.15dB Tahlehelo ya ho kgutla ha UPC: ≥50dB Tahlehelo ya ho kgutla ha APC: ≥60dB Leqephe la Data la Botekgeniki la Tshireletso ya Lehalima: Khanyetso ya ho thibela ho kwahela pakeng tsa sesebediswa sa ho kgutla le dikarolo tsa tshepe tsa lebokose ha e ka tlase ho 2×104MΩ/500V (DC); infrared ≥2×104MΩ/500V. Motlakase o mamellang pakeng tsa sesebediswa sa ho fudua, mmele wa lebokose, le dikarolo tsa lona tsa tshepe ha e ka tlase ho 3000V (DC)/min, ntle le ho senyeha kapa ho phatloha; U≥3000V.
Thepa PC+ABS
Boholo (A*B*C) 319.3*214*133mm
Bokgoni bo Phahameng 48
Boholo ba ho Kenya (Setšoantšo sa 2) D*E 52*166*166mm
Ka bophara bo boholo ka ho fetisisa ba cable (mm) ᴓ8~14mm
Boholo bo boholo ba lesoba la lekala 16mm
Li-adapter tsa PC tsa SC/A tse sa keneleng metsi 16
Tlhokahalo ea tikoloho
Mocheso o sebetsang -40℃~+85℃
Mongobo o Lekanyelitsoeng ≤85%(+30℃)
Khatello ea Sepakapaka 70KPa~106Kpa
Litlhaloso tsa Lisebelisoa tsa Optic
Tahlehelo ea ho kenya ≤0.3dB
Tahlehelo ea ho khutlisa ea UPC ≥50dB
Tahlehelo ea ho khutla ha APC ≥60dB
Bophelo ba ho kenya le ho ntša >Makhetlo a 1000
Litlhaloso tsa Tekheniki tse sa Senyeheng ke Lerumo
Sesebediswa sa ho thella se arotswe ka khabinete, mme khanyetso ya ho arolwa e ka tlase ho 2MΩ/500V(DC).
IR≥2MΩ/500V
Motlakase o mamellang pakeng tsa sesebediswa sa ho thella le khabinete ha o ka tlase ho 3000V(DC)/min, ha o phunye, ha o na flashover; U≥3000V