SFT6400A 4*GE Inputs PAL B/G NTSC 64 in 1 IP ho Analog Modulator
Nomoro ea Mohlala:  SFT6400A
Letšoao:Softel
MOQ:1
gou  Tšehetsa BISS De-scratching
gou  Tšehetsa ho kenya OSD (Letšoao le Tlhaloso)
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-parameter tsa Tekheniki
Likarolo tsa Bohlokoa
Software ea Tsamaiso
Khoasolla
01
Tlhaloso ea Sehlahisoa
1. SELELEKELA
2. LITŠOANTŠO
-2U chassis, e nang le bongata bo boholo ho boloka litšenyehelo tsa ho romella
-Tšehetsa ho kenngoa ha OSD (Letšoao le Tlhaloso) bakeng sa kanale ka 'ngoe, ts'ebetso e bonolo
-Tšehetso ea CC/Subtitle/Teletext
-Tšehetsa ho tlosa BISS (E ntse e ntlafatsoa)
-Tšehetso ea phetoho ea tlhaiso-leseling ea lenaneo, khetho e mengata ea molumo
-64 tlhahiso ea bajari ba seng haufi kapa ba haufi, bajari bohle ba 32 ka har'a 400MHz
-Tšehetsa taolo ea marang-rang e thehiloeng ho webo
SFT6400A 4*GE Inputs 64 in 1 IP ho Analog Modulator
Phallela Lipakete tsa UDP, UDP / RTP, 1-7 (SPTS/MPTS)
Mokhoa oa Tsamaiso ea Lipalangoang UDP/RTP, unicast le multicast, IGMP V2/V3
Bolelele ba Pakete Li-byte tse 188/204
Molumo MPEG-1/2 Lera 1/2, (HE-)AAC, AC3
Lintlha CC, Teletext, Lihlooho tse Tlase, DVB Subtitleling
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Karolelano ea Tšobotsi 4:3
Lihokelo 75Ω, F-jack
Sebaka sa maqhubu 43.25 – 951.252MHz
Bandwidth ea tlhahiso 400MHz (kakaretso e 'ngoe le e 'ngoe ea 32)
Boemo ba tlhahiso -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Tahlehelo ea ho khutla ≥ 14dB
Karolo ea maqhubu a bohata. ≥ 60dB
Ho nepahala ha sesebelisoa sa masala 1%
Tekanyetso ea TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Karolelano ea lets'oao la video le lerata ≥ 60dB
Sebopeho sa Marang-rang Tsamaiso Ethernet ea Base-T ea 1 x 100 (RJ 45)
Lintlha Ethernet ea Base-T ea 4 x 1000 (RJ 45)
Tse ling Tlhahiso ea qeto ea setšoantšo 480i/576i
OSD Letšoao: JPG, BMP, PNG
Tlhaloso: tšehetsa lipuo tse ngata, tataiso ea ho skrola le lebelo le ikhethileng
Phetoho ea bophahamo ba modumo 0 – 100%
Kakaretso Ho tlosoa mosebetsing 483mm×330mm×88mm (Bophara ba 'mele x Bophahamo ba 'mele)
Thempereichara 0~45℃(ts'ebetso), -20~80℃(poloko)
Phepelo ea motlakase AC100V±10%, 50/60Hzkapa AC 220V±10%,50/60Hz
Litšobotsi tsa Bohlokoa tsa SFT6400A
图片3 图片2 图片1
SFT6400A 4*GE Inputs 64 in 1 IP ho Analog Modulator Datasheet.pdf