SWR-1200L2 11AC Router e se nang mohala ea sehlopha se le seng ea 1200M WiFi Router
Nomoro ea Mohlala:SWR-1200L2
Letšoao:Softel
MOQ:1
gou  Phetoho ea Nako ea FWiFi
gouWiFi ea Baeti le Taolo ea Batsoali
gouCPU ea mantlha e habeli, CPU e se nang mohala e habeli
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-parameter tsa Tekheniki
Kopo ea Marang-rang
Tsamaiso
Khoasolla
01
Tlhaloso ea Sehlahisoa
2.4G + 5G
CPU ea mantlha e habeli
Antenna tse 4 tse atolositsoeng
MU-MIMO
Ipv6
Ntho SWR-1200L2 11AC Router e se nang mohala ea sehlopha se le seng ea 1200M WiFi Router
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Maemo a se nang mohala IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Memori/Polokelo 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Likou tsa LAN tsa Interface 2×10/100Mbps Lebelo le se nang mohala 300Mbps(2.4GHz)
Kou ea WAN ea Sebopeho 1 × 10/100Mbps 867Mbps(5GHz)
Phepelo ea Matla a Kantle 12VDC/1.5A Maqhubu a WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
Bophara x Bophara x Bophara 180×130×26mm Mekhoa ea Wireless
Router e se nang mohala; WISP; AP
Setifikeiti CE, RoHS Antena 2 × 2.4GHz
Konopo WPS/Seta botjha 2×5GHz